Haberci Kuş

KUTLUHAN YENİ REKTÖR!

YÖK tarafından görevinden uzaklaştırılan Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ’ın yerine rektör vekilliği yapacak isim belli oldu.Prof. Dr. Ahmet Kutluhan Rektör vekilliğine getirildi.

KUTLUHAN YENİ REKTÖR!
281
10 Ağustos 2020 - 19:59

PAÜ, Personel Daire Başkanlığı bünyesinde personelim alımı yapılacağını duyurusunun ardından açıklanan kriterlerin Rektör Hüseyin Bağ’ın eşinin karşıladığı ve sadece eşinin başvurduğu bir ilan sonucu PAÜ Rektörü Hüseyin Bağ hakkında Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından soruşturma başlatılmıştı.Bugün toplanan kurul Pamukkale Üniversitesi rektörü Hüseyin Bağ hakkındaki kararını açıkladı. Bağ’ın görevden uzaklaştırıldığı bildirildi.

ÇALLI REKTÖR

Hüseyin Bağ’ın görevden uzaklaştırılmasının ardından rektör vekilliğine aslen Çallı olan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektör Yardımcısı KBB uzmanı Prof Dr. Ahmet Kutluhan getirildi.Ahmet Kutluhan daha önce de 2011 yılında Hüseyin Bağcı ve Nercdet Ardıç’la rektörlük için yarışmıştı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.