Haberci Kuş

KONKORDATO KARARI ALAN PEKDEMİR’E EK SÜRE

Denizli’de şehrin en büyük market zincirleri arasında yer alan Pekdemir Çiftliği Büyük Mağazacılık’a verilen konkordato süresi uzatıldı. Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi, Cemal, Adnan ve Hasan Hüseyin Pekdemir’in başvurusu onaylayarak 6 ay ek süre tanıdı.

KONKORDATO KARARI ALAN PEKDEMİR’E EK SÜRE
757
17 Ağustos 2020 - 13:19

Denizli’de geçen yıl girdiği ekonomik krizden çıkamayacak 1 yıllık konkordato ilan eden Cemal Pekdemir ve oğullarına ait Pekdemir Çiftliği Büyük  Mağazacılık A. Ş.’ye verilen konkordato süresi uzatıldı. Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi yapılan başvurunun ardından yaptığı değerlendirmede sürenin 6 ay daha uzatılmasına karar verdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    © Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.