KAVGAYI AYIRMAK İSTERKEN BIÇAKLA YARALANDI

Denizli'nin Merkezefendi ilçesine bağlı Karaman Mahallesi'nde yaşanan üzücü bir olayda, eşi ve çocuğuyla parka giden Onur Umut Kayıran, kız çocuklarının kavgasını ayırmak isterken bıçaklandı.

  • 19 Haziran 2024 - 20:20
  • Son Güncelleme : 19 Haziran 2024 - 20:22

Olay, Kayıran'ın eşi, kız kardeşi ve çocuğuyla birlikte parka gittiği sırada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, parkta vakit geçiren Kayıran, 16 yaş grubundaki kız çocuklarının kavgasına tanık oldu. Tekme ve tokatlarla birbirine saldıran kız çocuklarını ayırmak için araya giren genç adam, kavgaya karışan çocuklardan birinin yanında taşıdığı ekmek bıçağıyla bacağından yaralandı.

Kayıran'ın bıçaklanmasının ardından kavga eden çocuklar hızla olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde eşi ve kız kardeşi tarafından yapılan Kayıran, ambulansla Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Sağlık ekipleri, bacağından yaralanan Kayıran'ın durumunun iyi olduğunu belirtti.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yetkililer, kaçan çocukları bulmak ve olayın detaylarını aydınlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.