Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

İYİLER PAMUKKALE’DE TOPLU İSTİFA VERDİ

Denizli İYİ Parti Pamukkale İlçe yöneticilerinden bir kısmı istifa etti.

İYİLER PAMUKKALE’DE TOPLU İSTİFA VERDİ
08 Temmuz 2020 - 14:38

Denizli’de il kongresinin ardından İYİ Parti’de çalkantılı süreç devam ediyor. İYİ Parti Pamukkale İlçe yönetiminde olan 30 kişi yöneticilik görevinden istifa etti.

İstifa efen yöneticiler Pamukkale İlçe başkanı Mustafa Çobanoğlu’nun tutarsız davranışları ve yönetimi yok sayan hareketleri sebebiyle istifa ettiğini belirttiler. Ayrıca toplu istifanın sebebinin seçilen il yönetimiyle alakası olmadığının altı çizilirken her zaman genel merkezin emrinde olduklarını da belirttiler.

İstifa Eden Yönetim Kurulu Üyeleri;

Ahmet Demirci

Fatih Akbulut

Ahmet Muslu

Elif Demirci

Aysun Ekmekci

Gürkay Ünay

Hakan Kavak

Enver Çağlayan

Murat Şükün

Betül Böyükçam

Hakan Köseoğlu

Musa Güngör

Malik Zingal

Emre Yıldız

Mustafa Karakaya

Latife Yaşar

Mustafa Yalçınkaya

Yeliz Sözbilir

Özay Kabaca

Mehmet Bilgen

Zehra Zembil

Mustafa Öztürk

Hüseyin Salık

Mehmet Gök

Ali Çelikçi

Sevinç Ödemiş

İsmail Çelimli

Halil İbrahim Davarcı

Hasan Çallı

Zekayi Çınar

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.