İYİ PARTİ'NİN PAMUKKALE ADAYI BERBEROĞLU

Akşener açıkladı: İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu

  • 06 Aralık 2023 - 16:11
  • Son Güncelleme : 06 Aralık 2023 - 16:13

İYİ Parti Genel Başkanı Mmeral Akşener, partisinin Pamukkale Belediye Başkan Adayının Türkay Berberoğlu olduğunu açıkladı. İYİ Parti’nin Bozkurt adayı da Zafer Kocaman oldu.

Yerel seçimlere tek başına girme kararı alan İYİ Parti’de, bu karar sonrası ilk grup toplantısı yapıldı. Grup toplantısında Genel Başkan Meral Akşener, Denizli’den iki ismi kürsüye çağırarak adaylıklarını ilan etti.

BERBEROĞLU, PAMUKKALE ADAYI

Kürsüye davet edilen Türk Veteriner Hekimleri Birliği İkinci Başkanı ve önceki dönem İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Türkay Berberoğlu’nun elini havaya kaldıran Akşener, Pamukkale Belediye Başkan Adayı olarak ilan etti.

Pamukkale Belediye Başkan Aday Adaylığı için aylardır çalışmalar yapan, ilçenin tüm mahallelerini defalarca ziyaret eden Berberoğlu, başkentten Denizli’ye İYİ Parti’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı olarak dönüyor.

BOZKURT’TA KOCAMAN

İYİ Parti’nin Bozkurt Belediye Başkan Adayı da Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Zafer kocaman oldu.

İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI PAYLAŞIMI

Bu açıklamanın ardından İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı “Çıktığımız bu yolda Pamukkale İlçemizin Adayı Türkay Berberoğlu ve Bozkurt ilçemizin Belediye Başkan Adayı Zafer Kocaman’a başarılar dileriz” paylaşımını yaptı.