Haberci Kuş

İYİ PARTİ DENİZLİ AKIŞIK DEDİ

İYİ Parti Denizli 2. Olağan Kongresi Merkezefendi Belediyesi Kongre Merkezi’nde yapıldı. Ve kongre sonrası yapılan oylamalar sonucunda eski İl Başkan Yardımcısı Raziye Akışık, il başkanlığına seçildi.

İYİ PARTİ DENİZLİ AKIŞIK DEDİ
537
05 Temmuz 2020 - 14:49

İYİ Parti 2. Olağan Kongre Merkezefendi Kültür Merkezi’nde 5 Temmuz 2020 Pazar günü saat 12:00’de başladı. Kongrenin Başkanlığı’nıGenel Başkan Yardımcısı Musavvat Dervişoğlu yaptı. Kongreye İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemici, CHP İl ve İlçe Başkanları ve İyi partililer katıldı.

Kongrede Başkan adaylarının konuşmasından sonra saat 15:00’de seçimler geçildi. Hazurun cetvelini 593 delegenin imzaladı. Seçimde 603 delege oy kullandı. Sandıklar açıldı ve İl Başkanlığı koltuğuna 267 oy ile Raziye Akışık oturdu.

RAZİYE AKIŞIK’IN LİSTESİ:

Abdullah Eren, Ali Sabuncuoğlu, Ayşe Tomaşoğlu, Bayram Can Çapar, Banu Öcal, Deniz Demir, Elvan Aydoğan, Fehmi Zor, Furkan Köse, Gürkan Güleberoğlu,Güven Acar, Özge Uzkuç,Hüseyin Özdemir, Hüseyin Ay, Gülay tekin, Özgür Bozdağ, İlkay Özek, Kamil Uçarı, Koray Dinçer, Murat Akalın, Mustafa Ertuğ Kaya, Meral Kocaman, Nevin Öz, Orhan Düztabanoğlu,Ömer Yener Ergür,Süleyman Kaynar, Savaş Sütçü, Sultan Köse, Şükran Koçlu Aydın,Şule Namlı, Şahin Cengiz, Huriye Sarı, Ülkü Eryılmaz, Yusuf Atılgan, Yasemin Balcı, Yaşar Çiğdem, Yusuf Kaya, Zahide Ersoy, Melihşah Aydın

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.