Haberci Kuş

İYİ PARTİ AYAĞINIZA GELECEK!

İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı üye olmak isteyen vatandaşın ayağına gidecek

İYİ PARTİ AYAĞINIZA GELECEK!
291
23 Temmuz 2020 - 9:11

Denizli İYİ Parti İl Başkanlığı üye kampanyası başlattı. Üye olmak isteyen vatandaşlar eğer partiye gelemiyorsa, bir telefonla parti vatandaşın ayağına gidecek. İl Başkanı Raziye Akışık projeyi sosyal medya hesabından ‘Gelin biz olalım, İYİ olalım’ diyerek duyurdu.

Denizli İYİ Parti İl Başkanı Raziye Akışık partiye üye kampanyası başlattı. Parti’de il başkanı değişiminden sonra birleştirici güç olacağını belirten Raziye Akışık, “Kongre konuşmamızda da söylemiştik. Partileşme süresinde ilk yola koyulanda, en son üye olanı da kucaklayacağız. Ailemize her geçen gün yeni üyeler ekleyerek yolumuza devam edeceğiz. Biz bu yola ayrıştırıcı değil birleştirici güç olacağız diyerek çıktık.

Partimizden istifa eden, üyelikten ayrılan vatandaşlarımızla yeniden aynı safta, aynı yolda yürümek istiyoruz. Bunun en güzel örneği ise Partimizin kurucu üyesi Nuri İyice tekrardan aramıza katıldı. Yanımızda olanlarla, olmayanlarla, küskünlerle, barışkınlarla hep birlikte olacağız. İyilik bulaşıcıdır hareketiyle, artık daha çok çalışacak, daha çok güçlenecek iyi bir ekip olacağız.

Hep birlikte çıktığımız bu yolda yeni bir üye kampanyası başlattık. Artık üye olacak vatandaşlarımızı ayağımıza çağırmayacağız. Biz onların ayağına gideceğiz. Yeter ki bir Alo desinler, onlara bir telefon kadar yakın olacağız. Partimizin numarası 0258 264 04 94. Kibirsiz,egosuz,tamamen halkın içinden, halktan biri olarak tüm samimiyetimle Denizli’yi davet ediyorum; Gelin biz olalım, İYİ olalım.” diyerek vatandaşları İYİ Parti’ye üye olmaya davet etti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.