GENÇLER BU SEFER KIRIKKALE'DE RİNGE ÇIKACAK

Türkiye Boks Federasyonu 2022 yılı faaliyet programı kapsamında yıldız erkekler ve kadınlar Türkiye ferdi boks şampiyonası 24 31 Temmuz tarihleri arasında Kırıkkale ilinde yapılacak. Denizli'den de yıldız erkekler kategorisinde gençler ring de ter dökecek.

Med Plus Kariyer
  • 19 Temmuz 2022 - 13:33
  • 86

Bu yıl 4 sporcu ile şampiyonaya katılacaklarını belirten boks antrenör Asiltürk Özuysal uzun zaman sonra Denizli de boksu  gençlere tekrar sevdirdiklerini ve ülke genelinde ilimizin adından söz ettirir dereceye getirmeyi hedeflediklerini ve bu amaçla çalışmalarını sürdürdüklerinden bahsederek gençlere fırsat ve destek verildiği takdirde çok iyi yerlere geleceklerini, bu yıl müsabakalara katılan sporcularına güvendiğini söyledi. 

Özuysal Kırıkkale de yapılacak müsabakalarda yıldız erkekler kategorisinde Baki Berk Şahin’in  46 kg da,  Furkan Yaşar’ın 57 Kg da, Batuhan Taha Çiçek’in 63 kg da, Yusuf Gümüş 63 kg da ring de ter dökeceğini belirterek; genç sporculara başarılar dileyerek bu güne kadar destek olan herkese teşekkürü bir borç bildiğini, Denizli halkının desteklerini beklediklerini derecelerle döneceklerine inandığını söyledi.