GENÇ ADAY GENÇLERİN GÖNLÜNE OKEY MASASINDA GİRDİ

Denizli'de İYİ Parti'nin en genç adayı olan avukat Nazlı Yaşatürk, Buldan'da gençlerle bir araya geldi. Yaşatürk, gün boyunca esnaflar ve genç girişimcilerle temas ederken Babadağ ilçesindeki iftar programının ardından Buldan ilçesine geri döndü ve gençlerin yoğun olduğu kafeleri ziyaret etti.

  • 15 Nisan 2023 - 07:08
  • Son Güncelleme : 15 Nisan 2023 - 07:13

İYİ Parti'nin genç milletvekili adaylarından biri olan Nazlı Yaşatürk, Babadağ Belediyesi'nin düzenlediği iftar programına katıldı ve Millet İttifakı adaylarıyla bir araya geldi. Daha sonra Buldan ilçesine dönen Yaşatürk, gençlerin yoğun olduğu yerlere giderek, İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi Temel Başbuğ ve Buldan ilçe teşkilatıyla birlikte gençlerin kalplerine dokundu.


Yaşatürk, gençlerle bir araya gelmek için Çadır Kafe'yi tercih etti ve büyük ilgi gördü. Mecliste gençlerin sesini duyuracağına söz veren Yaşatürk, gençlere sözünü tutacağına dair taahhütte bulundu. Okey masasına da oturan Yaşatürk, gençleri iki el üst üste yenince ortamın sıcaklığı daha da arttı.


Çadır Kafe'deki programının ardından Yenicekent Mahallesi'ndeki bir kafede gençlerle buluşan Yaşatürk, partisinin kadınlar ve gençler için oluşturduğu politikaları vatandaşlarla paylaştı. Genç yaşına rağmen vatandaşlardan yoğun ilgi gören Yaşatürk, İYİ Parti'nin Denizli'deki en genç adayı olarak "Elimden geldiğince genç arkadaşlarımın sorunlarını meclise taşımak için mücadele edeceğim. Bu mücadelem seçim süreci tamamlandıktan sonra da devam edecektir." şeklinde konuştu.


Yaşatürk, Buldan ilçe teşkilatına ve GİK üyesi Temel Başbuğ'a destekleri için teşekkür ederken genel başkanları Meral Akşener’e de kendisine bu fırsatı sunduğunu için minnettar olduğunu dile getirdi.