GELİN KORONA ÇIKTI DÜĞÜN EVİ KABUSA DÖNDÜ

Çameli ilçesinde düğünden 1 gün sonra korana virüs testi pozitif çıkan gelinin ardından damat ile birlikte düğüne katılan 23 kişinin daha koronaya yakalanması ilçede panik havası estirdi.

  • 29 Ağustos 2021 - 15:58
  • 821

Denizli'nin Çameli ilçesine bağlı Kolak Mahallesi'nde yaşayan Halise N. A. ile Muhammet S. çifti, 22 Ağustos tarihinde mahalledeki okulun bahçesinde düzenlenen düğün ile hayatlarını birleştirdi. Düğünün ertesi günü rahatsızlanan gelin, yakınları tarafından hastaneye götürülünce malum gerçekle karşı karşıya kalındı. Geline yapılan koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine ilçeede korkulan oldu.

Kırsal Kolak Mahallesi’nde düğünün ardından bir anda korona virüs vaka patlaması yaşandı. Hızlı bir şekilde mahallede önlemleri artıran Çameli Kaymakamlığı, temaslı olabilecek veya şikayetleri oluşan vatandaşların bir an önce filyasyon ekipleriyle irtibata geçmesi için uyarılarda bulundu. Mahalledeki pozitif vaka sayısında ciddi bir artış yaşanması durumunda, toplu karantina tedbirinin uygulanabileceği konusunda bilgilendirmelerde bulunuldu.