Haberci Kuş

FOTOĞRAFLARI VE GEZİ YAZILARIYLA HABERCİ KUŞ’A GÜÇ KATACAK

Denizli’de alışılmışın dışına çıkabilmek için internet gazeteciliğinde farklı bir yol izleyen Haberci Kuş, Mustafa Sönmez’in eşsiz manzara fotoğrafları ve gezi yazılarıyla okuyucularına farklılık sunmaya hazırlanıyor.

FOTOĞRAFLARI VE GEZİ YAZILARIYLA HABERCİ KUŞ’A GÜÇ KATACAK
932
12 Şubat 2019 - 21:24

2016 yılından beri bir çok etkili habere imza atan ve adından sıkça bahsettiren Denizli’nin en farklı internet haber ve blog sitesi habercikus.com, 7 yıldır profesyonel fotoğrafçılıkla uğraşan Mustafa Sönmez ile gücüne güç kattı. Gezi yazılarıyla ve birbirinden güzel fotoğraflarıyla Denizli’yi onun objektifiyle görecek onun yorumlarıyla en ince ayrıntısına kadar göreceksiniz.

MUSTAFA SÖNMEZ’İN GÖZÜNDEN DENİZLİ

1984 Denizli doğumlu Mustafa Sönmez 11 yıllık bir matematikçi. Matematik öğretmenliğiyle meslek hayatında bir çok öğrenciye bu zor dersi sevdiren Sönmez, 7 yıldır çektiği kendine has manzara fotoğraflarıyla Denizli’nin bir çok bilinmeyen noktasını insanlara tanıttı ve sevdirmeyi başardı. Akdeniz Üniversitesi mezunu olan ve Kokpit Havacılık Lisesi’nde Matematik öğretmeni olarak meslek hayatına devam eden başarılı fotoğraf sanatçısı Sönmez, sizlere kendi tarzıyla Denizli’yi Haberci Kuş’tan gösterecek…

Fotoğraf: Mustafa Sönmez
Fotoğraf: Mustafa Sönmez
Fotoğraf: Mustafa Sönmez
Fotoğraf: Mustafa Sönmez
Mustafa Sönmez – Pamukkale
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.