Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

EĞİTİM İŞ’TEN BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK KONULU YARIŞMA

Eğitimiş Denizli Şubesi, il genelindeki bütün öğrencilere yönelik olarak Atatürk sevgisini yüceltmek amacıyla Başöğretmen Atatürk yarışmasının dördüncüsünü düzenliyor.

EĞİTİM İŞ’TEN BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK KONULU YARIŞMA
05 Aralık 2020 - 8:10

Öğrenciler, İlkokul düzeyinde mektup, Ortaokul düzeyinde resim ve Lise düzeyinde kompozisyon tekniklerinde yarışmaya katılabilecek. Son katılım tarihi 18 Ocak 2021.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eğitim-İş Denizli Şube Sekreteri Ayşegül Işık “Öğrencilerimiz geçmiş yıllarda da Başöğretmenimiz Atatürk’ü en güzel şekilde ifade edip, cümleleriyle, çizgileriyle Atatürk’ü anlattılar. Onlar, dağarcıklarının en temiz haliyle mektuplarını, kompozisyonlarını yazıp, resimlerini yapacaklar. Pandemi nedeniyle bu yıl katılım süresini uzun tuttuk. Bununla birlikte katılımın oldukça yüksek olacağına eminiz. Yarışmamız Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da bütün eğitim kurumlarına duyurulmuş olup bizler de üyelerimiz aracılığıyla öğrencilerimizin katılımını sağlayacağız” dedi.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.