Haberci Kuş

EĞİTİM İŞ DENİZLİ ŞUBESİ 6. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Denizli Eğitim İş Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen genel kurula katılım yoğun oldu.

EĞİTİM İŞ DENİZLİ ŞUBESİ 6. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ
545
10 Ekim 2020 - 16:25

Eğitim İş Denizli Şubesi 6. Dönem Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Çevre il ve ilçelerden de yoğun katılımın gözlendiği genel kurulda mevcut başkan Namık Kemal Aydoğan tek listeyle seçime katılarak güven tazeledi.

İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Genel disiplin kurulu başkanı Levent Çakan, Burdur Şube başkanı Erkan Putgül, Aydın şube önceki dönem MYK üyesi Şaban Özdemir, Genel Denetleme Kurulu Başkanı ve Denizli Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kadem Özbay, Nazilli şube başkanı Abdullah İçöz’ün de katıldığı genel kurulda konuşmacılar söz hakkı alarak Eğitim İş’in bu döneme kadar yaptığı çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Namık Kemal Aydoğan’ın tek liste ile katıldığı seçimlerde, Zeki Erol, Hikmet Berber, N. Elvan Kaşgören, Erdener Evin, Mahmut Ünal, Ayşegül Işık’ta yönetiminde bulundu.

Aydoğan 6. Genel Kurulda delegelerin güvenini tazeleyerek tekrar şube başkanı seçildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.