DR. TÜRKOĞLU KORONA KURBANI OLDU

Denizli’de özel bir klinikte medikal estetik uzmanı olarak görev yapan Dr. Hakan Türkoğlu, yakalandığı korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

  • 28 Aralık 2020 - 19:30
  • Son Güncelleme : 25 Ekim 2022 - 13:16

Denizli’de korona virüs bir can daha aldı. Edinilen bilgiye göre Mehmetçik Mahallesinde faaliyet gösteren kendisine ait özel bir estetik kliniğinde estetik uzmanı olarak görev yapan Dr. Hakan Türkoğlu, korona virüse yakalandı. Bir süre evinde karantina süreci geçiren 45 yaşındaki hekim, rahatsızlanınca özel bir hastanede tedavi altına alındı. Yaklaşık 20 gündür burada tedavi görev gören Türkoğlu’nun durumunun ağırlaştığı öğrenildi. Yoğun bakım ünitesinde entübe edilen Türkoğlu’ndan akşam saatlerinde acı haber geldi.

HASTANEDEYKEN ANNESİNİ KAYBETTİ

Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Türkoğlu’nun yarın Denizli’de toprağa verilmesi bekleniyor. 45 yaşındaki hekimin 3 ay önce kendi kliniğini açtığı öğrenildi. Babasının da koronavirüs tedavisinin sürdüğü Türkoğlu’nun 2 hafta önce tedavisi sırasında annesi Hanife Türkoğlu’nun da virüs nedeniyle kaybettiği öğrenildi. Genç hekimin eşinden ayrıldığı ve 1 çocuğunun olduğu öğrenildi. Türkoğlu’nun ölümü tıp camiasını yasa boğdu.