Haberci Kuş

DOĞAN BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERİ UNUTMADI

DOĞAN BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERİ UNUTMADI
113
23 Temmuz 2020 - 19:36

Denizli’de Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Denizli’de bulunan basın mensuplarıyla biraraya geldi.

Başkan Doğan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay başta olmak üzere basın bayramı kutlaması etkinliğinde bulunan veya bulunamayan tüm basın mensuplarının gününü kutladı. Başarılarla dolu bir çalışma hayatı diledi.

Başkan Şeniz Doğan, “Gazetelerin sansürsüz olarak yayınlanmasıyla 24 Temmuz 1908 tarihi itibaren 24 Temmuz basın bayramı olarak ilan edilmekte. Toplumsal değerlere saygılı kişi, hak ve özgürlüklerini koruyup gözetmeyi görev sayarak halkımızın doğru ve tarafsız haber alma ihtiyacını sağlayan basın kuruluşları aynı zamanda, demokrasimizin güçlenmesinde katkı sağlamaktadırlar. Teknolojinin hızlı ilerlemesiyle birlikte halkımızın doğru haber alma, doğru bilgiye ulaşma siz basın mensubu arkadaşlarımızın katkısıyla olmaktadır. Cumhuriyetimizin kuruluşu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘basın milletin müşterek sesidir’ sözüyle aslında bu durumu ayrıntılı bir şekilde açıklamıştır. Siz basın mensupları ilçemizin ekonomik, sosyal refak seviyesine ulaşması için gece gündüz çalışarak verdiğiniz emeği ve fedakarlığı hepimiz görüyoruz. Tüm gazeteci ve basın sektöründe olan kişilerin basın bayramını kutluyorum” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın gazetecilerle yaptığı kahvaltı sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi ve gazetecilere hediyeler verildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.