DEVECİLER: BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜÇLÜYÜZ

ING Basketbol Süper Ligi’nin 2’nci haftasında Denizli’de Frutti Extra Bursaspor’u pazar günü saat 18.00'de konuk edecek olan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te Başkan Veli Deveciler açıklamalarda bulundu. Güçlü bir takımla oynayacaklarını ifade eden Başkan Deveciler, “Tüm Denizlilileri bu harika takımı ve güzel mücadeleyi izlemeleri için maça davet ediyoruz. Birlikte daha güçlüyüz ve her şeyin üstesinden gelebiliriz” dedi.

  • 30 Eylül 2021 - 20:58
  • 136

ING Basketbol Süper Ligi’nin ilk haftasında deplasmanda Anadolu Efes’e uzatma sonunda 94-93 mağlup olmasına rağmen taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te Başkan Veli Deveciler, açıklamalarda bulundu. Tüm Türkiye’nin kendilerinden bahsettiğini belirten Başkan Deveciler, aynı performansı sürdürmek istediklerini dile getirdi.

“ANADOLU EFES İLE AYNI KALİTEDE BASKETBOL OYNADIK”

 Anadolu Efes karşılaşmasını değerlendiren Başkan Deveciler, “ Hafta sonu Anadolu Efes maçını kaybederek lige başladık. Baştan sona mücadelenin hiç bitmediği, uzatmalara giden maçta, galibi son top belirledi. Rakibimiz son Euroleague ve İNG Basketbol Ligi şampiyonu olmasına rağmen aynı kalitede basketbol oynadık. Tüm Türkiye, lige yeni çıkmış takımımızın başarısı ve mücadelesinden bahsetti. Gelecek maçlar için takımımızın neler yapabileceğini biliyoruz. Birbirinden zorlu rakiplere karşı aynı kaliteli basketbolu oynamak istiyoruz. Bu bize başarıyı getirecektir” diye konuştu.

“BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Frutti Extra Bursaspor’la karşılaşacaklarını ve rakiplerinin çok başarılı olduğunu ifade eden Deveciler, “Frutti Extra Bursaspor’la Pazar günü saat 18:00 de salonumuzda oynayacağız. Rakibimiz çok başarılı, geçen sene Avrupa oynamış bir organizasyon. Güçlü bir takımla oynayacağız. İsteğimiz iyi oynayıp kazanmak. Üstelik, Denizli tarihindeki ilk Basketbol Süper Ligi karşılaşması olacak. Seyircimiz de uzun bir aradan sonra bizlerle olacak. Salonumuzda tüm hazırlıklarımız tamam. Takımımız hafta boyunca çok iyi çalıştı. Tüm Denizlilileri bu harika takımı ve güzel mücadeleyi izlemeleri için maça davet ediyoruz. Birlikte daha güçlüyüz ve her şeyin üstesinden gelebiliriz” dedi.