Haberci Kuş

DENİZLİ’NİN KORONA HARİTASI DEĞİŞTİ

Denizli’de korona virüs yoğunluk haritası güncellendi. 7 Eylül verilerine göre il merkezinde yoğunluk sürüyor. En yüksek risk olarak belirlenen kırmızı ile işaretlenmiş alan sayısı hala kritik seviyede seyrederken, yine il merkezinde az ve orta riskli alan sayısı ile artışa geçti

DENİZLİ’NİN KORONA HARİTASI DEĞİŞTİ
1.143
07 Eylül 2020 - 11:35

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve korona virüs yoğunluğunu, güvenli alanları ve HES kodunu üreten Hayat Eve Sığar uygulaması verileri güncellendi. 7 Eylül verilerine göre Denizli’de il merkezinde korona virüs yoğunluğu sürüyor. Ağustos ayının son döneminden bu yana en yüksek risk anlamına gelen kırmızı ile işaretlenmiş nokta sayısı aynı şekilde kritik seviyede yer alıyor. 600 bin nüfuslu il merkezinde yaklaşık 50 adet kırmızı noktalı alan bulunuyor. Bu alanlar arasında çoğu yaklaşık 2 aydır aynı şekilde yer alırken, çok sayıda noktada da yenileri eklendi.

VERİLER SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR

 Bakanlığın uygulamasında veriler sürekli güncellenirken, Denizli’de uzun süredir herhangi bir değişimin yaşanmaması endişe veriyor.

Hayat eve sığar uygulamasını indirerek sizlerde riskli bölgeleri görebilirsiniz…

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.