Haberci Kuş

DENİZLİLİ SAVCIYA ÖNEMLİ GÖREV

Denizlili savcı Halil Baki Çelen’e büyük görev. Genç savcı, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Uluslararası Adalet Divanı Soruşturma Bürosunda görevlendirildi.

DENİZLİLİ SAVCIYA ÖNEMLİ GÖREV
433
01 Haziran 2020 - 18:17

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde doğup büyüyen ve hukuk eğitimi alan Halil Baki Çelen, Birleşmiş Milletler’de görev yapmaya başladı. Genç savcı Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Uluslararası Adalet Divanı Soruşturma Bürosunda görev yapacak. Milletime hizmet etmekten büyük onur duyacağınız aktaran Çelen, “Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Uluslararası Adalet Divanı (ICJ) Soruşturma Bürosu’nda görevlendirilmek üzere devam edeceğim meslek hayatımda, adalet terazisi ölçüsünce insanlığa ve milletimize hizmet etmekten büyük onur duyacağım. Beni yetiştiren canım anam ve babam başta olmak üzere, tüm hocalarıma, görevim için gerekli olan silah eğitimimi almamda emeği geçen komutanlarıma ve Aziz Milletimize canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.