Haberci Kuş

DENİZLİLİ İKİ VEKİL EGE’NİN EN BAŞARILI VEKİLLERİ ARASINA GİRDİ

ORÇ Araştırma tarafından yapılan Ege Bölgesi, en başarıl milletvekilleri araştırmasında Denizli Milletvekili Şahin Tin 2. sırada yer alırken Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca da listeye girerek 12. Sırada yer aldı.

DENİZLİLİ İKİ VEKİL EGE’NİN EN BAŞARILI VEKİLLERİ ARASINA GİRDİ
389
10 Temmuz 2020 - 12:06

ORÇ Araştırma, Eğitim, Danışmanlık Ege Bölgesi’nin en başarılı milletvekilini belirlemek için bir araştırma düzenledi.  Araştırmada her milletvekili kendi grubunda değerlendirildi. Araştırmaya katılan kişilere son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve halkla iletişimine göre “sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?” sorusu yöneltildi. Tabloda başarı oranına göre Ege Bölgesinin en başarılı milletvekilleri belirlendi. Tabloda 5 Ak Parti, 8 CHP, 1 MHP, 1 İYİ Parti milletvekili yer aldı.

Tabloya göre Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin 2.sırada yer aldı ve CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca da listeye girerek 12. Sırada yer aldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.