Denizli'den Şanlıurfa'ya Kaçtı, Esra Erol Buldu!

  • 20 Mart 2021 - 02:23
  • 1120

Denizli’de yaşayan 19 yaşındaki Nurcan Kaya, 15 Mart’ta çıktığı eve bir daha geri dönmedi. Bir buçuk ay önce yine evden kaçtığı belirtilen Nurcan’ın babaannesi Dudu Kaya ve Babası Mustafa Kaya, Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programına çıkarak, kızlarının bulunması için yardım istedi.

Programa telefonla bağlanan Nurcan, “Ben hiçbir şekilde evden kaçmadım, ben kendi isteğimle evden ayrıldım” dedi. Babaannesinin kendisini rahat bırakmasını isteyen Nurcan, güvenilir bir yerde olduğunu belirterek, kendi özgür iradesiyle evden ayrıldığını söyledi. Genç kızın babaannesi ve babası, Nurcan’ın eve dönmesini talep etti. Bunun üzerine harekete geçen Esra Erol’da programının ekibi, genç kızın Şanlıurfa’da olduğunun istihbaratını aldı. Nurcan’ın kaldığı yeri belirleyen ekipler, genç kızı kaldığı adreste buldu. Genç kız, daha sonra Esra Erol’un sunduğu programda ailesiyle yüzleşmek ve neden evden ayrıldığını anlatmak üzere GAP Havalimanı’ndan İstanbul’a gönderildi.

Dün ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programına katılan Nurcan Kaya, ailesine dönmek istemediğini söyledi. Gittiği şehri söylemek istemeyen Nurcan Kaya, babaannesinin baskısından sıkıldığını dile getirerek evden kaçtığını kaydetti. Annesiyle babasının ayrılığında da babaannesini suçlayan genç kadın ailesiyle barışmak istemediğini dile getirerek, babaannesi ve babasına sarılmadı.

Nurcan Kaya'nın çıktığı bölüm 1.42.00'dan itibaren yayında

https://www.youtube.com/watch?v=s1NGJM34Zzc

Şeniz Doğan