Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

DENİZLİ’DE ÖĞRETMENLER “MENDİL VEREM Mİ?” DEDİ

Denizli’de Pamukkale ilçesi Aktepe Mahallesinde bulunan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesinde görev yapan öğretmenler, Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor Projesi kapsamında ‘Mendil Verem Mi?’ türküsünü seslendirdi. Okul bahçesinde yapılan çekimlere Okul Müdürü Muslu Canlı’nın yanı sıra çok sayıda öğretmen katıldı.

DENİZLİ’DE ÖĞRETMENLER “MENDİL VEREM Mİ?” DEDİ
20 Ekim 2020 - 19:32

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan  Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor Projesine Denizli’den Pamukkale ilçesi Aktepe Mahallesinde bulunan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi de katıldı. Okulda görev yapan öğretmenler Özay Gönlüm’ün eseri Mendil Verem Mi türküsünü seslendirdi. Okul bahçesinde yapılan çekimlere Okul Müdürü Muslu Canlı’nın yanı sıra çok sayıda öğretmen katıldı. Youtube’ye yüklenen video çok beğenildi.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.