DENİZLİ'DE BARINMA SORUNU İHTİMALİNE İLK EL ATAN AK PARTİLİ BELEDİYE OLDU

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Yüksek öğrenimlerini yapmak üzere Çameli ‘ye gelen hiçbir öğrencinin barınma sorunu yaşamasına müsaade etmeyeceklerini duyurarak, Çameli Belediyesi'nin tüm imkanlarıyla öğrencilerin yanında olacağını açıkladı.

  • 24 Eylül 2021 - 11:14
  • 1464

Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte binlerce üniversite öğrencisi öğrenimlerini yapacakları illere giderken kiralık ev bulamayan öğrencilerin barınma sorunu gündeme geldi. Denizli’nin Çameli İlçesinde bu anlamda sıkıntı yaşayan öğrencilerin yüreklerine su serpen açıklama Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’dan geldi. Başkan Arslan; "Hiçbir öğrenci kardeşimizi sokakta bırakmayız. Çameli Meslek Yüksekokuluna yükseköğrenimlerini yapmak için tercih eden ve bu nedenle ilçemize gelen öğrenci kardeşlerimiz bilsinler ki bugünden sonra bizim misafirlerimizdirler" dedi.

Başkan arslan mesajına şu şekilde devam etti: 

Çameli Belediyesi olarak misafirimiz olan tüm öğrenci kardeşlerimizin barınma ihtiyaçlarında bütün imkanlarımız ile yanlarındayız. Hiçbir öğrencimizi sokakta bırakmayız Bu noktada ilçemizde barınma sorunu yaşayan değerli öğrencilerimizin Belediyemizle doğrudan iletişime geçmelerini rica ediyor, 0258 571 5002 veya  0530 268 4861  Numaralarından bilgi alabilir yeni eğitim-öğretim sezonunda başarılar diliyorum.

Yorumlar (1)

  1. Kemal Akşener
    • 24 Eylül 2021 - 12:17

    Sen çameliye okumaya gelecek insan bul önce sonra barınma sorununu çözersin :)