Haberci Kuş

DENİZLİ’DE 700 MEZUNUN %80’i İŞ SAHİBİ OLDU

Med Plus kariyer akademisi işinin uzmanlarını yetiştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana 658 mezun verip bir çok eğitime imza atan Med Plus, Denizli’de ilklere imza atmaya devam ediyor. Mezunlarının %80’i iş sahibi oluyor ve istihdama katkıda bulunuyor.

DENİZLİ’DE 700 MEZUNUN %80’i İŞ SAHİBİ OLDU
725
13 Temmuz 2019 - 20:25

192 aşçılık, 86 masörlük, 60 pastacılık, 320 güzellik uzmanı mezun eden Med Plus kariyer akademisi, deneyimli ve kaliteli iş performansı sağlayacak insanların, iş dünyasına girişine destek vermeye devam ederken aynı zamanda verdiği önemli eğitimlerle de adından sıkça söz ettiriyor.

20 Otelde yapılan eğitimlerle 450 kişiye eğitim vererek Turizm Bakanlığına ait eğitim belgeleri de veren Med Plus, Denizli’de bu belgeyi verebilen tek kurum olarak iş kalitesini ortaya koyuyor.

Başarısını Denizli sınırlarının da dışına taşıyan Med Plus, 2016 yılında GEKA ile ortak bir projeye imza atarak Marmaris’te 250 işletmeye servis, müşteri karşılama, beden dili eğitimleri verdi. Turizm bölgelerinde verilen bu eğitimler ile işletmelerin başarılarına katkıda bulundular.

Denizli Ticaret Odası’nda da hizmet öncesi sektörlerde eleman rehabilite eğitimleri veren Med Plus, 1 günde 25 firmaya eğitim vererek sektördeki kabul edilebilirliğini perçinledi.

Her yıl verdiği mezunlarla Avrupa standartlarında iş kalitesi sağladıklarını dile getiren Med Plus Akademi sahibi eğitmen Yusuf Önder; “Meslekte eğitim bizler için ilk planda bulunuyor. Günümüzde merdiven altı bir çok işletme mesleklerin adını kötüleyerek kalite standartlarını dibe çekiyor. Bizim önceliğimiz bunun önüne geçmek” dedi.


Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.