Haberci Kuş

DENİZLİ EMNİYETİNDEN KONS OPERASYONU

Denizli’de polis ekipleri tarafından yapılan operasyonda 2 işyerinde konsomatrislik yapan 2 şahıs hakkında işlem başlattı.

DENİZLİ EMNİYETİNDEN KONS OPERASYONU
652
13 Ocak 2020 - 15:22

Denizli’de polis ekipleri tarafından 06 – 12 Ocak tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde; 125 Umuma Açık ve İstirahat Eğlence Yeri denetlenmiş, denetlemeler gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen denetimlerde 2 işyerinde, gelen müşterilere konsomatrislik yaptığı tespit edilmiş, Ayrıca bazı belgelerin eksik olduğu tespit edilerek bu 2 işyeri hakkında tutanak tanzim edildi.

Yabancı Şahıslara yönelik yapılan uygulamada; 505 yabancı şahıs kontrol edilmiş, 7 şahsın vize ihlalinden, 23 şahsın yurda kaçak giriş yaptığı tespit edilerek gerekli işlemler yapıldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.