Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

ÇARDAK OSB 5. DERECE VE ÜZERİ TEŞVİK KAPSAMINA ALINSIN!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınmaması hakkında TBMM Genel Kurulu’nda konuştu. ‘Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz.’ 

ÇARDAK OSB 5. DERECE VE ÜZERİ TEŞVİK KAPSAMINA ALINSIN!
18 Kasım 2020 - 12:47

CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yıllardır Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınması için mücadele eden sanayicilerin ve iş insanların TBMM’de sesi oldu. Haklı taleplerini gündeme getirdi. Çardak Organize Sanayi Bölgesinin 3 Bin 200 dönümlük alanı ile 92 adet sanayi parseli ile her türlü altyapıya sahip olup 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınmasının tüm koşullarını taşıdığını belirten Gülizar Biçer Karaca Çardak OSB’nin ilçe bazlı teşvik kapsamına alınmamasının Denizlili iş insanlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğrattığını belirtti.

ÜRETİRSEK VAR OLURUZ, ÜRETMEZSEK YOK OLURUZ. 

Gülizar Biçer Karaca Çardak OSB’nin 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınması çağrısını bir kez de TBMM kürsüsünde dile getirerek ‘Ülkemiz ekonomik buhran içerisindeyken yatırımcılarını bekleyen Çardak Organize Sanayi Bölgesinin bir an önce yanlıştan dönülerek 5. Derece ve üzeri teşvik bölgesi kapsamına alınmasını talep ediyor ve bir zorunluluk olarak görüyoruz. Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz.’ dedi.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.