Haberci Kuş

ÇAMELİ BELEDİYESİNE 2 ÖDÜL BİRDEN

ÇAMELİ BELEDİYESİNE 2 ÖDÜL BİRDEN
181
20 Temmuz 2020 - 17:23

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda dereceye giren belediyeler ödüllendirildi.

BAŞARI ÖDÜLLERİNE BİR YENİSİ EKLENDİ

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından bu yıl Beşincisi düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’ana Belediyemiz 4 projeyle katılarak Birincilik ve Üçüncülük ödülü kazandı

BİRİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Proje yarışmasında Çameli Belediyemiz İyi Yönetim ve Halkla İlişkiler Çalışmaları, birincilik ödülü Çameli Spor Turizmi Tanıtım Filmi Projesi Birinci .olurken.. İyi Yönetim ve Halkla İlişkiler Çalışmaları Projeleri Kategorisinde ise Çameli Eko turizm Altyapı Geliştirme Projesinde üçüncü ödülü alarak İlçeye 2 ödülle döndü

ARSLAN “BU GURUR ÇAMELİ’MİZİN VE DENİZLİ’MİZİN

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından organize edilen ödül töreninde, 2 dev projesi ödüllendirilen Çameli Belediyesi’nin ödülünü Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün elinden alan Çameli Belediyesi Başkanı Cengiz Arslan; İlçemizde Turizm faaliyetlerimizi genişlettik özellikle spor turizmine önem verdik yamaç paraşütü olsun dağ maratonu bisiklet şampiyonu ve ekstreem sporları her yıl daha da attırdık Ancak var gücümüzle çalışarak bu rüyayı kısa bir sürede gerçekleştirdik İlçemizin çağdaş ve modern gelişimine katkı sağlayan projelerimizin ödüllendirilmesi de bizi mutlu ediyor, dedi.

Bize destek veren Çameli’li hemşerilerime ve projelerde emeği geçen mesai arkadaşlarıma ayrıca Bu ödülleri Çameli Belediyemize layık gören Akdeniz BB Başkanı ve Kepez Belediye Başkanımız Hakan TÜTÜNCÜ Akdeniz Belediyeler Birliği’ne ve Projeye Mali Desteklerinden dolayı Güneyege Kalkınma Ajansı (GEKA) ya teşekkür ediyorum Bu değerli ödüllerin Çameli’mize ve Belediyemize hayırlı olmasını diliyorum, dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.