Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

Çameli Belediye Başkanı Arslan’dan İkametgâh Çağrısı

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan her geçen gün büyüyen, gelişen ve dönüşen Çameli’mizin daha fazla gelişmesi ve Çameli Belediyemizin daha fazla hizmet sunabilmesi için var olan nüfusun arttırılmasına yönelik, ilçede ikamet etmesine rağmen, İkametgâhları başka il ve ilçelerinde olan esnaf, öğrenci memur ve işçi kardeşlerimizden mağduriyet yaşamamaları için ikametgâhlarının yaşadığı ilçede olmasına özen göstermeleri gerektiğini dile getirdi.

Çameli Belediye Başkanı Arslan’dan İkametgâh Çağrısı
29 Kasım 2020 - 13:05

Çameli’nin daha iyi hizmet alabilmesi ve kalkınması için güçlü kaynağa ihtiyaç var. Bunun için sizlerin ikametgâhlarını ilçemize almasıyla mümkün olacaktır diyen başkan Arslan, ikametgâhlarınızı e-Devlet üzerinden alabilirsiniz dedi.

İLÇEMİZİ EL ELE VEREREK BÜYÜTELİM

Başkan Arslan, Çameli’de yaşayan vatandaşlarımızın ikametgâhlarını yaşadığı yere almalarını kendilerinden rica ediyoruz. Her bir vatandaşımızın yaşadığı merkeze katkı sağlamasını bekliyoruz. Vatandaşlarımız ikametlerini ilçemize alması, hizmet kalitemizi artıracağı gibi büyük bir sorumluluğu da yerine getirmiş olacaklar.

Tüm hemşerilerimin gerekli hassasiyet ve özeni göstererek örnek vatandaşlığın gereğini yerine getireceğine inanıyorum dedi

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.