Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

Bu Sürecin Pamukkale Halkı Adına Takipçisi Olacağız

İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Mustafa Çobanoğlu, Pamukkale Belediyesi’nde yaşanan yolsuzluk sürecinin takipçisi olacaklarını söyledi.

Bu Sürecin Pamukkale Halkı Adına Takipçisi Olacağız
31 Mart 2021 - 10:34
Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Belediyesi yolsuzluk iddiaları ile gündeme geldi. Eski belediye Başkanı  Hüseyin Gürlesin ve eski başkan yardımcısı Selim Arkan’ın Bağbaşı ve Aktepe Kültür Merkezleri’yle ilgili yüklenici firmaya haksız ödeme yaptıkları ve belediyeyi zarara uğrattıkları iddia edildi.
İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Mustafa Çobanoğlu konuyla ilgili açıklama yaparak sürecin takipçisi olacaklarını belirtti. Başkan Çobanoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Pamukkale Belediyesi’nde yaşanan yolsuzluk iddialarını bizlerde vatandaşlarımız gibi basın aracılığıyla takip ediyoruz. Yaşanan gelişmeleri üzülerek takip ederken 31 Mart seçimlerinin ardından tarafımızca da belediye meclisinde önergeler sunarak, konunun parti olarak da takipçisi olmuştuk.
Yaşanan sorunlar Pamukkale ilçemiz ve Denizlimiz için kaygı verici hale dönüşmüştür. Vatandaşlarımızın paralarının şirket yetkililerine peşkeş çekilmesi kimse için kabul edilebilir bir durum değildir. Her bir hemşerimizin hizmet alma hakkının arkasında bu tür çirkin dolapların döndürülmesi hem belediyeye hem de belediye yetkililerine olan güvenimizi sarsmakta hem de başka yolsuzlukların yaşanıp yaşanmadığı sorusunu gündeme getirmektedir.
İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan soruşturma tüm şeffaflığı ile kamuoyu ile paylaşılarak kamu vicdanı ve kamu güveni ön planda tutulmalıdır. Vatandaşlarımızın alın teri olan paraların akıbetini sormak herkesin hakkı olduğu gibi herkesin de görevi haline gelmiştir.
Bizler İYİ Parti olarak görev ve sorumluluklarımızın farkında olarak bu konunun daimi takipçisi olacağımızı bir kere daha kamuoyuna duyuruyor ve konunun en kısa zamanda sonuca erdirilerek, haksız ödeme yapanların yüce Türk Adaletine teslim edilmesini temenni ediyoruz.”

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.