Haberci Kuş

BOZKURT BELEDİYESİ BİR İLKE DAHA İMZA ATIYOR

Denizli’de Bozkurt Belediyesi, Veteriner Hekimleri Odası ve Hayvan ile protokol imzalayarak ilçede hayvancılık için önemli adımlar attı. Türkiye’de ilk defa yapılan proje ile Bozkurt’un hayvancılık sektöründe geliştirilmesi planlanıyor.

BOZKURT BELEDİYESİ BİR İLKE DAHA İMZA ATIYOR
128
06 Temmuz 2020 - 9:51

Denizli’de Bozkurt Belediyesi hayvancılık projeleri ile damgasını vurdu. Projenin tanıtımını bugün gerçekleştiren Denizli Belediye Başkanı Birsen Çelik, Bozkurt Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Türkay Berberoğlu, Denizli Hayvancılık Kooperatifleri Birliği Başkanı Mehmet Varol gazetecilere projenin detaylarını aktardı.

PROJE TÜRKİYE’DE BİR İLK

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen proje ile ilçede hayvancılığın kalkınması planlanıyor.

Bozkurtlu vatandaşların hayvancılıkta gelişmesi ve ilçede bulunan sokak hayvanları için geliştirilen projeler 4 basamaktan oluşuyor. Mayıs ayının başında planlanan proje korona virüs sebebiyle Temmuz ayında hayata geçirildi. Denizli Veteriner Hekimleri Odası Başkanı projenin detayları hakkında bilgiler verirken aynı zamanda sokak hayvanları için de çalışmalar yapılacağını söyledi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.