Haberci Kuş

BAŞKANLAR AVRASYA ANKETİNDE BAŞARILARINI ORTAYA KOYDULAR

Merkezefendi Belediyesi ve Pamukkale Belediyesi başkanları Avrasya Araştırma Şirketi’nin yaptığı ankette başarılarını ortaya koydular.

BAŞKANLAR AVRASYA ANKETİNDE BAŞARILARINI ORTAYA KOYDULAR
119
16 Eylül 2020 - 16:07

Avrasya Araştırma Şirketi son süreçteki yerel yönetimlerle ilgili yeni bir çalışmanın sonuçlarını yayınladı. Yayınlanan sonuçlara göre ‘İlçe Belediye Başkanınızın çalışmalarını beğeniyor musunuz?’ sorusunda Şeniz Doğan % 57,9’luk oranla takdir alırken Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de %55,6 ile takdir topladı.

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Eylül ayı anket sonuçlarını paylaştı.
Vatandaşlara sorulan sorular arasında ‘İlçe Belediye Başkanınızın çalışmalarını beğeniyor musunuz?’ sorusu yer aldı. Denizli’den 2 belediye başkanı çalışmaları takdir edilen başkanlar arasında oldu. Merkezefendili vatandaşların verdiği yanıtlarda Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan %57,9 ile beğeni topladı. Merkezefendili vatandaşların yarısından fazlası Şeniz Doğan’a takdir oyu verirken listede Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de yer aldı.
Pamukkale’de yaşayan vatandaşların cevaplarına göre Belediye Başkanı Avni Örki %55,6’lık oranda beğenildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.