Haberci Kuş

Başkan Yılmaz’ın, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av.Mehmet Ali Yılmaz,30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yılmaz’ın, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı
112
29 Ağustos 2020 - 7:52

Başkan Yılmaz, 30 Ağustos tarihinin Türk Milletini tarih sahnesinden silmek ve öz yurdu Anadolu’dan atmak isteyen düşmana hak ettiği dersi verdiği şanlı bir zafer günü olduğunu söyledi.

Başkan Yılmaz, 30Ağustos 1922 tarihinde askeri sahada kazanılan zaferi, iç ve dış zaferlerin izlediğini ve Atatürk liderliğinde modern Türkiye Cumhuriyeti kurulduğunu belirttiği açıklamasında, ‘Türk Milletinin birliğine vatanın bölünmez bütünlüğüne ve devletin bağımsızlığına yönelecek her türlü teşebbüsü dün babalarımız ve dedelerimizin yaptığı gibi, 98 yıl sonra bugün; bizlerde yok etmeye ve bu uğurda seve seve canımızı vermeye hazır olduğumuzu aynı ruh ve inançla haykırıyoruz. Bize emanet eden bu cennet vatanı bu kutsal toprakları ilelebet muhafaza edecek, Türk bayrağını sonsuza dek dalgalandıracağız’ dedi.

Başkan Yılmaz:”Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Zaferleri ve mazisi insanlık tarihi ile başlayan, her zaman zaferlerle beraber medeniyet nurları taşıyan kahraman ordumuzun kazandığı zaferlerden birinin , Büyük Taarruzun yıl dönümüdür.

Ama 30 Ağustos sadece bir tarih değildir. Bugünün tarihine şan veren bir anlamı vardır. Bugünün heybedi, toprağa, denize ve göğe sığmayacak kadardır. Çünkü bu gün bağımsızlık ve yurt aşkıyla şahlanan Türk ulusunun Atatürk’ün önderliğinde Kurtuluş Savaşını kazandığı, Sevr antlaşmasını parçaladığı, Cumhuriyet’in temeline ilk harcı koyduğu gündür.Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şehadete yürüyen tüm kahramanlarımızı rahmet ve şükranla anıyorum.”dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.