BAŞKAN TATIK, VELİ'NİN İSTEĞİNE SESSİZ KALMADI

Denizli’nin Tavas ilçesinde özel birey Veli Dinler’in istediği kepçe isteği Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık tarafından gerçeğe dönüştürüldü. Başkan Tatık, Dinler'in isteğini karşılamak için sürpriz bir hediye hazırladı. Oyuncak kepçenin üzerinde 'Tavas Belediyesi' ve 'Veli Dinler' yazılarıyla özel bir dokunuş yapıldı.

  • 11 Mayıs 2024 - 18:54
  • Son Güncelleme : 11 Mayıs 2024 - 18:58

Denizli'nin Tavas ilçesinde yaşayan Veli Dinler, CHP'li Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık'a seslenerek oyuncak kepçe istedi. Dinler'in talebi, Tatık'ın duyarlı yaklaşımıyla karşılık buldu. Başkan Tatık, Dinler'in isteğini karşılamak için sürpriz bir hediye hazırladı. İstediği oyuncak kepçeyi özel bir paketle getirerek Dinler'e sundu. Oyuncak kepçenin üzerinde 'Tavas Belediyesi' ve 'Veli Dinler' yazılarıyla özel bir dokunuş yapıldı.

"AYNI MAHMUTLARINKİNE BENZİYOR"

Hediye sunulurken yaşanan samimi diyaloglar renkli görüntülere yansıdı. Başkan Tatık, hediyeyi verirken Dinler'e, "Bunu sana aldım. Kepçe istiyordun. Bak ne yazmışlar buraya? Veli Dinler yazıyor, gördün mü?" diyerek jest yaptı. Dinler ise, "Tavas Belediyesi yazıyor. Aynı Mahmutlarınkine benziyor" şeklinde cevap verdi.

"VELİ'NİN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİK"

Başkan Tatık'ın "Oynarsın artık bununla" sözüne Dinler ise "Bahçeye götürürüm" diyerek cevap verdi. Tatık, yaşanan bu anları sosyal medyada paylaşarak, "Veli'nin isteğini yerine getirdik. İnsanların mutluluğu, en çok da güldüğü zaman anlaşılır. Bir kişinin yüzünde gülümsemeye neden olmak tarifi imkansız mutluluk verici bir kaynaktır" notunu düştü.