BAŞKAN ÖZBAŞ’TAN MECLİS ÜYELERİNE PLAKET

Sarayköy Belediye Meclisi, 2019-2024 döneminin son aylık olağan toplantısını Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş başkanlığında yaptı. Başkan Özbaş, meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek katkılarından ötürü plaket takdim etti.

  • 01 Mart 2024 - 19:41
  • Son Güncelleme : 01 Mart 2024 - 19:44

Sarayköy Belediye Meclisi Mart ayı Olağan Toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Özbaş’ın başkanlığında gündem maddelerinin görüşüldüğü birleşimde Sarayköy Belediye Meclisi 2019-2024 döneminin son toplantısını gerçekleştirdi. 


Toplantıda konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, meclis üyeleriyle Sarayköy için önemli kararlara imza attıklarını ifade etti.


Başkan Özbaş, “Belediye meclisimizin son toplantısı benim için de duygu dolu bir toplantı oldu. Geçen 5 yıl iyisiyle, kötüsüyle, zoruyla, kolayıyla, başarılarıyla dolu dolu geçti. Hamdolsun hep birlikte kardeşlik çerçevesinde, barış, hoşgörü içerisinde, fikirlerimizi özgürce ifade edebildiğimiz bir 5 yıl oldu. Güzel hizmetler yaptık. Meclisimizin çalışma döneminde yaptığı hizmetlerle belediyemiz ilçemize, yeni eserler kazandırdı. Daha da ilerledik. Sarayköyümüz birçok ilçeden öne geçen projeleri kazandı. 10 yıl ve 5 yıl öncesine baktığımızda farklı şehirlerdeki ve ilçelerdeki çalışmaları, hizmetleri konuşan bir Sarayköy’den, aldığı hizmetlerle adından bahsedilen konuşulan bir Sarayköy oldu. Allah’a hamdolsun. Burada 32 bin hemşehrimiz dâhil, belediye meclis üyemizden, çalışma arkadaşlarımıza kadar hepimizin emeği var. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Özbaş, tüm Meclis üyelerine plaketlerini verdi, toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.