Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

BAŞKAN KEPENEK 1 MAYIS’I İŞÇİLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADI

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü belediye çalışanları ile birlikte kutladı, karanfil hediye etti.

BAŞKAN KEPENEK 1 MAYIS’I İŞÇİLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADI
02 Mayıs 2021 - 16:04

Belediye binası önünde çalışanları ile bir araya gelen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla belediyenin tüm birimlerinde görevli personelin bayramını kutlayarak onlara karanfil verdi.

Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte işçilere bir konuşma yapan Başkan Kepenek, “Özellikle pandemi süreci ile birlikte bir yıldır yoğun olarak çalışmaktayız. Sizlerin çalışmak zorunda kaldığınız bir ortamda bayramınızı kutluyoruz. İnşallah bunun telafisini önümüzdeki dönemlerde yapacağız. Sizler belediyelerin halk ile ilk temas noktasısınız. Bu yüzden sizlerin çalışmaları bizlerin aynası konumunda. Yapmış olduğunuz hizmetlerden ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Belediyemizin her biriminin 22 mahallemizde yoğun hizmetleri oluyor. Üstyapı, park ve bahçe, tarımsal faaliyetler, temizlik ve sosyal projelerde hepinizin emeği büyük. Bugün ülkemizdeki salgının önüne geçilmesi için yapılan çalışmaların sizlerin omuzlarında büyük yükler var. Bizler millet olarak, işçilerimizin alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız. Honaz Belediyesi olarak da gerek toplu iş sözleşmesinde gerek ise diğer konularda her zaman işçimizin yanında durduk ve bundan sonrada işçi kardeşlerimizin yanında durmaya devam edeceğiz. 23 Nisan’da sizlere verdiğimiz 10 günlük yevmiye ikramiyesinden sonra yine Ramazan Bayramı’nda da 500’er lira ikramiyeler hesaplarınıza bayram öncesi yatırılacak. Güle güle harcayın. Sizin, ailenizin çocuklarınızın mutluluğu bizimde mutluluğumuz olacaktır. Emek ve alın terleriyle gece gündüz çalışan tüm işçi, memur kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Kepenek işçilere karanfil verdi. Başkan Yardımcısı Mustafa Avcı, işçiler adına Başkan Yüksel Kepenek’e teşekkür etti.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.