Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

BAKAN KOCA’DAN KRİTİK DENİZLİ UYARISI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 5 ilin Sağlık Müdürleriyle gece yarısına kadar süren bir toplantı gerçekleştirdi. Denizli’nin de aralarında bulunduğu illerle ilgili bakan kritik uyarılarda bulundu.

BAKAN KOCA’DAN KRİTİK DENİZLİ UYARISI
26 Kasım 2020 - 22:45

Sağlık bakanı Fahrettin Koca, salgının seyriyle ilgili değerlendirmelerde bulunduğu toplantılarını sürdürüyor. Özellikle kritik eşikte olan illeri merceği altında tutan Koca, Samsun, İzmir, Denizli, Balıkesir ve Çorum illerinin sağlık müdürleriyle telekonferans yoluyla toplantı gerçekleştirdi. Bakan Koca’nın toplantı sonrasında bulunduğu ikazlar ise salgının seyrinin ne düzeyde olduğunu gösteren cinstendi.

Bakan Koca sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıkalamada; “Samsun, İzmir, Denizli, Balıkesir ve Çorum İl Sağlık Müdürleriyle online toplantıda salgın seyrini ele aldık. Samsun’da vaka artıyor. Samsun, Çorum ve İzmir’de ilaç kullanımı düşük. Vaka sayısına oranla hastaneye yatışlar gittikçe artıyor. Fedakarlık sınavımız devam ediyor” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.