AYHAN VE BİRTÜRK’TEN SUBAŞIOĞLU’NA TAM DESTEK

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Başkan Subaşıoğlu’nu ziyaret etti.

  • 06 Şubat 2019 - 17:05
  • Son Güncelleme : 25 Ekim 2022 - 13:16

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, İl Başkanı Cafer Birtürk ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Başkan Subaşıoğlu,  “Merkezefendi İlçesi’nde Cumhur İttifakı’nın adayı olarak seçimlere giriyoruz. Bu yolda hep beraber yürüyeceğiz” dedi. Ayhan ve Birtürk, Subaşıoğlu’na seçimlerde başarı diledi, tam destek verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi Belediyesi Meclis Üyesi Ebru Leman Kalkan ve Milliyetçi Hareket Partisi üyeleri, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçe genelinde yapılan ve yapılacak olan hizmetler ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

“TEBRİK ETMEK VE BAŞARILAR DİLEMEK İÇİN BURADAYIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Başkan Subaşıoğlu ile nezaketin ve saygının hakim olduğu bir ilişkileri bulunduğunu ifade etti. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan, “Öncelikle biz, Muhammet Bey’i adaylığı hakkında tebrik etmek ve başarılar dilemek için buradayız. Muhammet Bey ile şahsi ilişkilerimiz her zaman nezaket çerçevesi içinde devam etti. Bizleri ziyaret ediyordu. Bizler de buraya geldiğimizde Muhammet Bey’i ziyaret etmekten, çalışmaları hakkında bilgiler almaktan dolayı her zaman mutlu olduk. Karşılıklı ilişkilerimiz gayet iyi bir şekilde devam ediyordu, bugün de bu çerçevede buraya geldik” dedi.

“BU SEÇİMLER ÇOK ÖNEMLİ!”

31 Mart’taki yerel seçimlerin önemli olduğunu belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan, “Burada siyasetteki sıkışmaları giderebilmek, önlemek ve öngörülebilirliği sağlamak, ileriye yönelik ülke açısından görüş birliğinin daha geniş bir alana yayılması hususunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Mahalli seçimler bu anlamda büyük bir önem taşıyor. Mahalli seçimler ulusal siyasetin ilk basamağında önemli bir adım. Önümüzdeki dönemlerde bu seçimin sonuçlarının, Türkiye’nin geleceği açısından fevkalade önemli sonuçlar çıkaracağını net bir şekilde söylüyoruz. Önümüzdeki dönemde ne yapacağız bunu net bir şekilde göreceğiz. Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Muhammet Subaşıoğlu’na önümüzdeki süreç içerisinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

“İNŞALLAH 20’DE 20 YAPACAĞIZ!”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk de, “Cumhur İttifakı çerçevesinde genelde bir ittifak kuruldu. Sonrasında ise yerelde bir ittifak söz konusu oldu. Genelde ittifak hayata geçtikten sonra biz de 18 ilçede belediye başkan adaylarını destekliyoruz. Denizlimizde inşallah 20’de 20 yapmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Denizli’de AK Parti ve MHP’nin gücü birleştikten sonra rahatlıkla seçim alınacaktır. Yola çıktığımız günden beri AK Partili milletvekilleri ve belediye başkanları ve parti mensupları ile ziyaretlerimizi karşılıklı olarak gerçekleştiriyoruz. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Emin Haluk Ayhan ile birlikte Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Muhammet Subaşıoğlu’nu ziyaret ediyoruz. Başkanımıza başarılar diliyoruz. İnşallah 20’de 20 hedefine ulaşacağız” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI NOKTASINDA DENİZLİ’DE ÇOK GÜZEL BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Subaşıoğlu, “Öncelikle MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan Bey’i Merkezefendi Belediyesi’nde ağırlamaktan çok mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Genel Başkan Yardımcısı Sayın Emin Haluk Ayhan Bey, Cumhur İttifakının mantığını, gayet güzel bir şekilde izah ettiler. Biz Merkezefendi İlçesi’nde Cumhur İttifakı’nın adayı olarak seçimlere giriyoruz. Bugüne kadar ilçemize kazandırdığımız ve sonraki dönemde kazandıracağımız projeleri anlattık, değerlendirmelerde bulunduk. Bizler bu yolda hep beraber yürüyeceğiz. En başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı noktasında atmış oldukları adımlar çerçevesinde biz de Denizli’de birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Bugün de bunu bir kez daha tescil etmiş durumdayız. Ben bu anlamda Sayın Emin Haluk Ayhan Bey’e, MHP İl Başkanı Sayın Birtürk’e, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Sayın Altıntaş’a ve beraberindeki çok değerli Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu.