Haberci Kuş

ANADOLU’NUN EN GÜÇLÜ 50 LİDERİ ARASINDA

Ekonomist Dergisi tarafından bu yıl yedincisi gerçekleştirilen ‘Anadolu’nun En Etkin 50 İş İnsanı’ araştırması sonuçları açıklandı. Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, Anadolu’da ekonomiye yön veren, istihdam yaratan; bununla birlikte sosyal hayata katkı sunan ve sivil toplum kuruluşlarındaki girişimleriyle öne çıkan 50 lider arasında yer aldı.

ANADOLU’NUN EN GÜÇLÜ 50 LİDERİ ARASINDA
345
24 Temmuz 2019 - 9:41

Ekonomist Dergisi’nin bu yıl yedincisini düzenlediği ve Anadolu kentlerinin ekonomik ve sosyal kalkınmasına omuz veren iş insanlarına ışık tuttuğu ‘Anadolu’nun En Etkin 50 İş İnsanı’ araştırmasının 2019 sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı.

İstanbul, Ankara ve İzmir haricindeki şehirlerde ekonomiyi destekleyen, istihdam yaratan ve vergi rekortmeni olan isimleri bir araya getiren araştırma, liderlerin aynı zamanda sosyal hayata katkılarını da değerlendiriyor.

Buna göre Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, Anadolu’nun en güçlü liderlerinden biri olarak bu sene de listede yer aldı.

“Faaliyetlerimizle Türkiye’nin geleceğine enerji ve değer katıyoruz”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, bu önemli araştırma kapsamında Anadolu’nun en güçlü liderleri arasında yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Saldanlı şöyle devam etti; “ Bereket Enerji Grubu olarak insan odaklı çalışmalarımız ile Türkiye’nin parlak geleceğine katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Böylesine kıymetli değerlendirmeler bizi onurlandırıyor. Ülkemize değer sağlayacak, insanlarımızın yüzlerini güldürecek faaliyetlerimize önümüzdeki dönemde de güçlü bir şekilde devam edeceğiz”.


EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    © Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.