AK PARTİ DENİZLİ'DE GENÇLER ADAYLIK İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR

Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

  • 19 Mart 2023 - 16:58
  • Son Güncelleme : 19 Mart 2023 - 17:02

Nazlıer AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde İl Gençlik Kolları Başkanı olmuştu.

Osman Nuri Nazlıer 28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı hakkında : Cumhuriyetimizin 100. Yılına girdiğimiz bu süreçte Milletimize hizmet yolunda gençliğin ve geleceğin partisi Ak Parti'mizde  Milletvekili Aday Adaylığı başvurumuzu gerçekleştirdik. İnanıyoruz ve biliyoruz ki Türkiye Yüzyılının ufkunu geleceğe taşıyacak olan milli bilinci olan gençlerdir. Cumhurbaşkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde güçlü bir Türkiye'nin inşası için var gücümüzle çalışacağız. Cumhurbaşkanımız iktidara geldiğinden itibaren her zaman Türkiye'nin geleceği olan gençlerin yanında oldu. Gençlik alanında yapılan yatırımlar başta olmak üzere birçok gencin istihdam edilmesine ve siyasete katılmasına destek oldu. Ak Parti hükümetleri dönemlerinde gençlik her zaman önemli bir konumda oldu. Yapılan tüm yatırımlarda gençlerin ilgi ve istekleri dikkate alındı. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere gösterdiği değer ve ufuk ile bizlerde bugün hem milletimiz hem de gençliğimiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Osman Nuri NAZLIER Kimdir?

Denizlili olan Nazlıer , Konya Selçuk Üniversitesi'nde  İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünü bitirdi. Nazlıer, iş hayatına  mimarlık ve inşaat sektörü üzerine faaliyet gösteren Niz Concept  firmasında devam etmektedir.

Siyasi hayatına Pamukkale Gençlik Kollarında başlayan Nazlıer, Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2020 yılında Denizli Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Nazlıer, 5 Şubat 2021 tarihinde yapılan olağan kongrede Denizli Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi.

İyi derecede Arapça bilen Nazlıer, evli ve bir çocuk babasıdır.