7 YILDIR ARANIYORDU CESEDİ BULUNDU

Denizli’nin Baklan ilçesinde yaklaşık 7 yıl önce kayıp olarak aranan vatandaşın cesedi bulundu.

  • 06 Temmuz 2020 - 11:42
  • Son Güncelleme : 25 Ekim 2022 - 13:16

Edinilen bilgiye göre olan Denizli’nin Baklan ilçesinde meydana geldi.  Karaduman ailesi 7 yıldır kayıp olan çocukları için Müge Anlı’nın sunduğu fenomen programa katıldı. Programda anne ve kız kardeşi, gelen haberi canlı yayında Müge Anlı’dan öğrendi. Anne aldığı haber karşısında dua ederek gözyaşına boğuldu. Müge Anlı’ya teşekkür eden anne Mesude Karaduman, “Rabbime şükürler olsun, rabbim sesimi duydu, siz ve ekipler vesile oldu. Size ve Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne ve Cumhuriyet Başsavcılığımıza teşekkür ederim” dedi.

Program esnasın kayıp hakkında ve şüpheliler hakkında konuşulurken, kuyuda bir ayakkabı bulunduğu iddiaları üzerine araştırmayı genişleten Denizli Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, yapılan kazı çalışmaları sonrası  Levent Karaduman’a ait olduğu tespit edilen cesedi buldu.

Cep telefonu son olarak 04 Nisan 2013’de sinyal veren Karaduman’ın kaybolması ile ilgili hedef gösterilen kuzeni Ali Osman S. Gözaltına alındı. Ali Osman S., Müge Anlı programına baş vuran Levent Karaduman’ın ailesinin tüm şüphesi ve programa katılmasını istemesine rağmen bir türlü programa katılmamıştı.