Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

5. Kariyer Günleri Çevrimiçi Olarak Gerçekleştirildi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü, geleneksel olarak düzenlediği ‘Kariyer Günleri’ni bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleştirdi.

5. Kariyer Günleri Çevrimiçi Olarak Gerçekleştirildi
12 Nisan 2021 - 8:32

PAÜ Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği bölümünün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kariyer Günleri’nin beşincisi bu yıl Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu pandemi süreci nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleşti.
Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuray Selma Özdipçiner’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmaların yetkililerinin konuşmalarının ardından öğrencilerden gelen soruların yanıtlanmasıyla devam etti. Prof. Dr. Serkan Bertan, Dr. Öğr. Üyesi Serap Alkaya, Arş. Gör. Dr. Nisan Yozukmaz, Arş. Gör. Özge Kocabulut ve Arş. Gör. Emre Atik moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte öğrenciler otelciler ile etkileşim sağlama imkânı buldular.
Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Serkan Bertan’ın kapanış konuşmasıyla biten 5. Kariyer Günleri’nde her yıl olduğu gibi yine çok sayıda öğrenci sektör temsilcileri ile bir araya gelerek kariyer geliştirme fırsatı yakaladı.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.