Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

ÇAMELİ BELEDİYESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanlığı ile Çameli Belediyesi arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

ÇAMELİ BELEDİYESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ
12 Şubat 2021 - 8:37

Çameli Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen törene, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Denizli Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Sezai Söylemez katıldı. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “İşçilerimizin sosyal haklarını koruyarak, imkânlarımız ve Hükümetimizin yıllık katsayı artışı doğrultusunda zam uygulamaya çalıştık. Sözleşme 2 yılı kapsıyor” dedi. “Emek en yüce değerdir” anlayışıyla hareket ettiklerini ifade eden Başkan Arslan, giderek zorlaşan ekonomik koşullara rağmen emekçinin hakkını korumaya devam edeceklerini dile getirdi. Başkan Arslan, “Önemli olan çalışanlarımızın parasının düzenli ödenmesidir. Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışanlarımızın alnının teri soğumadan emeğinin karşılığını almasına özen gösteriyoruz” dedi. Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezayi Söylemez ise, “Başkanımız Cengiz Arslan ve ekibi görüşmelerimiz sürecinde çok olumlu yaklaştı. Ortak bir noktada buluştuk Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.