Haberci Kuş

AKIŞIK GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık son günlerde yaşanan ve kamuoyunu ilgilendiren gündemlerle ilgili basın açıklaması yaptı.

AKIŞIK GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
90
22 Ekim 2020 - 2:44

Kuruluşundan bu yana görev almaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Akışık, “İYİ Parti’nin bir neferi olarak parti içi demokrasi mücadelesini, partinin kuruluşundan bu yana içerde ve dışarıda her safhada veriyoruz. Parti içi demokrasiyi, istişare etmeyi bir görev biliyoruz. İYİ Parti’nin her hangi bir üyesi, ya da milletvekili, hangi kademesinde olursa olsun hür iradesiyle dilediğini söylemekte özgürdür. Tam demokrasi uygulanan bir partide ‘ölçüsüzde’ olsa her türlü söz söylenir. Başka partilerin alışık olmadığı demokratik platformlarda karşılıklı eleştiriler dile getirilir. Fakat iktidar partisi ve ortağı demokrasiye ve özgürlüğe alışık olmadığından dolayı büyük bir problem varmış gibi lanse etmeye çalışıyor” dedi.

Yola güçlü bir şekilde devam ettiklerinin altını çizen Akışık şöyle devam etti “İYİ Parti verdiği demokrasi mücadelesi ile her zaman dimdik ayakta duracaktır. Çünkü biz İYİ Partiyi alternatifsiz kalmış Türk siyasetine yeni bir soluk, çaresiz kalmış vatandaşlarımıza bir umut olma amacıyla bin bir zorluklarla kurduk ve yolumuza güçlü bir şekilde devam ediyoruz. ‘Millet bizi çağırıyor’ sloganıyla yaptığımız kongreden daha güçlü bir şekilde çıktığımızı görenler ne yapacaklarını şaşırdılar. Son günlerde yapılan anketler gösteriyor ki, vatandaşlarımızın bize olan ihtiyacı her geçen gün artarak devam etmektedir. Biz partimize yönelik bir saldırının olacağını bekliyorduk. Bütün engellemelere karşı, ‘üç beş aya dağılıp giderler’ diyenlere karşı, ‘ortaya çıkamayacaklar’ diyenlere karşı, ‘parti kuramazlar diyenlere’ karşı, kısacası her türlü engele, her türlü tuzağa, her türü iftiraya rağmen buradayız ve dimdik ayaktayız.”

Akışık açıklamasını şu ifadelerle noktaladı, “Ülkenin asıl sorunları gün geçtikçe içinden çıkılamaz bir halde devam ederken, vatandaşın borç yükü büyüyüp, gelirleri azalırken bu keşmekeş sistemin çözümünü birlikte aramamız lazımken yaşananlar tamamen gülünçtür, hedef şaşırtmadır.

Biz mahalle mahalle, sokak sokak dolaşacağız. Dinlemedik dert, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Ateş olarak gideceğiz güneş olarak döneceğiz. Sonunda güzel ülkemizin başına güneş gibi doğacağız. Hiçbir şekilde onların umduğu gibi, ellerini ovuşturarak bekledikleri bir sonuç ortaya çıkmayacaktır. Bu süreçten güçlenerek çıkacağız.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.