YAŞLI KADINI DARP EDENLERLE İLGİLİ ŞOK EDEN İDDİA

0

Denizli’nin Çal ilçesinde dün 74 yaşındaki yaşlı kadını döverek kolyesini çalan kişiyi tanıdığını iddia eden İsmini vermek istemeyen şahıs ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programına bağlandı şok iddialarda bulundu.

Denizli’nin Çal ilçesinde dün bir kişi, ‘oğlunun arkadaşıyım’ diye çaldığı kapıyı açan yaşlı kadından önce su istemiş ardından yüzüne biber gazı sıkmış elini ve kolunu bağlayarak darp etmişti. ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı o olayı gündemine taşıdı. Canlı yayına görüntüyle bağlanan 74 Yaşındaki Ümmü Coşdan Müge Anlı’ya dehşet anlarını anlattı. Yaşlı kadının konuşmasının ardından Anlı, Bu kişiyi mutlaka tanıyan birilerinin olduğunu söyledi. Anlı, “Bu kişiyi evinde barındıran varsa aynı suça iştirak etmiştir. Güvenlik güçlerini beklemeyin orada bulunan güvenlik kameralarına bakın. O kesin oralardan birisidir. Yakalansın ki başka saldırılar olmasın. Kapının arkasına zinciri mutlaka takın, kapıyı zincirsiz açmayın” dedi

BUNU YAPAN AKRABAM OLABİLİR

Programın ilerleyen dakikalarında ismini vermek istemeyen bir kadın dinleyici programa bağlandı. Kadın, akrabasının böyle işler yaptığını o olabileceğini iddia etti. Tarif edilenle birebir uyduğunu belirten Dinleyici, “Akrabam 1976 doğumludur. Gözleri yeşil, elaya çalıyor. Daha öncede bir kadını dövmüştü. Ufak tefek sabıkalarının olduğunu biliyorum” dedi.