VİTRİNN’DE PAZARTESİ GECELERİ DİDEMLİ GEÇECEK

0

Denizli Vitrinn Bar & Cafe gecelerine bir yeni solist daha ekledi. Denizli’ye kazandırdığı yeni yüzler ve eğlence hayatına her gün yenilikçi bir bakışla kattığı isimlerle gece hayatının vazgeçilmezi olan Vitrinn Bar, Pazartesi gecelerine Didem’i kazandırdı. 

manset2

Vitrinn Bar & Cafe işletme müdürü Raşit Ayça’nın düzenlediği karaoke partisinde keşfettiği güzeller güzeli solist geçtiğimiz pazartesi çıktığı 2. sahnesiyle gönüllerde taht kurdu. Hem güzelliğiyle hemde sesiyle büyülemeyi başaran Didem geleceğin parlayan yıldızı olmaya aday olduğunu gösterdi. 21 yaşındaki güzel solist Pamukkale Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği okurken bir yandan da Vitrinn Bar’ın olmazsa olmazlarından olmuş durumda. Genç solist ile yaptığımız ufak röportajımızda Didem, Haberci Kuş muhabiri Mehmet Özden’e Vitrinn Bar’da olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Didem; “Denizli’de eğlenilecek nadir mekanlardan birisi olan Vitrinn Bar’a daha öncede sıklıkla gelmiştik. Karaoke gecesi için geldiğim bir gün Raşit bey tarafından teklif aldım ve sahne almaya başladım. Bugün 2. gecem ve buranın enerjisi ve atmosferi altında müzik yapmaktan çok mutluyum” dedi.

Vitrinn Bar & Cafe İşletme Müdürü Raşit Ayça; “Denizli’de eğlence anlayışını her gün bir adım ileriye taşımaya çalışıyoruz. Yeni sesler bulup sahnemizi her gün daha kaliteli hale getiriyoruz. Didem hanım Pazartesi gecelerimizin vazgeçilmezi olacağa benziyor. Bundan sonrada yeni yüzler ve yeni isimlerle gece hayatında adımızı duyurmaya devam edeceğiz. Bu yenilikleri takip etmeye ve Pazartesi geceleri Didem’i dinlemeyi unutmayın” dedi.

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

manset2

manset2

Cevap yaz