VİTRİNN HAFTAYA DİDEM İLE BAŞLADI

0

Denizli’nin en eğlenceli mekanlarından Vitrinn Bar haftaya Didem ile başladı. Genç solist güzelliği ve sahnesiyle dinlemeye gelenleri adeta büyüledi.

ori_manset-61-23

Genç solist pazartesi günü aldığı sahnesiyle kendine hayran bıraktı. Haftanın ilk günü yorgunluğunu ve stresini atmayı isteyenler Didem’in şarkılarıyla ruhunu dinlendirirken sahne şovlarıyla ise eğlence dolu bir gece yaşadı. Birbirinden güzel şarkılarını pazartesi sendromunu atmak isteyen misafirleri için söyleyen Didem sahne kariyerinde emin adımlarla ilerlediğini bir kez daha gösterdi. Genç solistin sahnesini dinlemeye gelen bir çok Denizlili ise gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenceli saatler geçirirken hareketli parçalarda ise yer yerinden oynadı.

ori_manset-61-23

Dinlemeye gelenlerin sahneye çıktığı ve genç solist ile birlikte dans ettiği gecede şiir okuyanlar ve ilanı aşk eden kişilerde oldu. Dopdolu bir Pazartesi günü ile haftaya başlayan Vitrinn Bar sahnesi haftanın ilerleyen günlerinde yeni sürprizler ve Denizli’nin uzun zamandır sahnesini beklediği Prenss Akın ile haftasını devam ettiriyor..

ori_manset-61-23

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz