TÜRKİYE’NİN EN YENİ İLAN SİTESİ DENİZLİ’DEN ÇIKTI

0

Denizli’de 2015 yılında kurulan www.buradami.com sitesi piyasaya bomba gibi bir giriş yaptı. Özellikle ücretsiz ilan verilebilmesiyle büyük ilgi çeken site şimdiden binlerce kişiye hizmet vermeye başladı.

gazetemanset

Yeni nesil bir sistem ile dizayn edilen site şimdiden emlakçılar ve oto galericiler tarafından büyük ilgi görmeye başladı. Aradağınız her türlü ürünü çeşitlilik sunabilen sitede kalite ise ön planda tutuluyor ve müşteri memnuniyeti birinci sırada geliyor. Kısa sürede seri ilan ve e – ticaret konusunda sektörün en iyisi olmayı hedefleyen www.buradami.com sitesi tüm yatırımlarını ise bu yönde gerçekleştirmeye devam ediyor. 2015 yılının son 3 ayında CNR Tem. Org. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyete geçirilen www.buradami.com sitesi kullanım alışkanlıklarınızı bozmadan anlaşılır ve kolay kullanılır bir sistemle siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi prensip haline getirmiş durumda.

İlan ve kurumsal mağaza sistemine tonlarca para harcamadan ücretsiz ilanlar verebileceğiniz site bir tık yakınınızda. Haydi sizde tıklayıp bir göz atın. www.buradami .com

Cevap yaz