TOYOTA YARIMCA’DA MUHTEŞEM LANSMAN

0

Türkiye’de üretilen ilk hibrit ve crossover otomobil olan Toyota C-HR’nin 1,2 litrelik turbo benzinli motor versiyonu 83 bin 850 liradan, 1,8 litre VVT-i  yeni hibrit motora sahip versiyonu ise 98 bin liradan başlayan fiyatlarla göz kamaştırıyor. Denizli’de Yarımca Toyota Plaza’da yapılan lansman ile görücüye çıkan araçlar görenleri kendine hayran bıraktı. 

Yarımca Toyota Plaza’da yapılan lansman ile Denizlili vatandaşlara görücüye çıkan araçlar kendilerine hayran bıraktırdı. Aileleriyle beraber katılan ve araçlara göz gezdiren Denizlililer hem uygun fiyat ve satış avantajlarını dinlediler hemde aileleriyle birlikte dolu dolu bir gün yaşadılar. Çocuklar için animatörler tarafından çizgi film karakterleri hayat bulurken bir yandan bilgisayar oyunları ve 3 boyutlu görsel tanıtımlarla eğlenceli vakitler yaşandı.

Denizli Totoya Takımınında katılım sağladığı lansmanda şehir dışından bile gelenler vardı. İzmir, Adana ve bir çok farklı noktadan gelen Toyota hayranları bu tanıtımda eğlenceli vakitler geçirirken yeni araçların göz dolduran büyüsüne kapıldılar.

Toyota Takımı Kurucusu Yaşar Kuru; “2014 yılında 3 kişiyle başladığımız Toyota ekibi 2017 yılında 200 kişiye ulaştı. Facebook üzerinden kurduğumuz grubumuzda 1500 kisi ile aktif durumdayız. 60 araç, 120 kişi katıldığımız bu lansmanda çok eğlenceli vakit geçirdik. Eski dostlar adı altında yapılan kampanya hakkında bilgiler alırken Yarımca Grubunun bizlere hediyeleride oldu. Parfüm, ruhsatlık, anahtarlık, ücretsiz check up gibi bir çok hediyeden grup üyeleri olarak faydalandık. Buradan sizler aracılığıyla onlara da çok teşekkür ediyorum.

Aynı gün içerisinde Hybrid Festivaline de katıldık. Bu festivalde araçların hepsini görme ve test etme imkanı yaşadık. Arabaların çok keyifli ve eğlenceli kullanımı var. En çok dikkatimi çeken konu kendi kendini şarj edebilme özelliği olması. Dışarıdan prizle şarj olmaması. Kendi kendini yürüdükçe şarj edebilmesi belli bir süre elektrikle gidip belli bir hızdan sonra hissetirmeden benzine geçmesi. Bunlar gerçekten büyüleyici. Bizlere bu fırsatı sunan Toyota Yarımca ekibine ve bizi çok iyi karşıladıkları için servis müdürümüz sayın Ali Dülger’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.