TELVE’DE İKİSİ BİR ARADA MUHTEŞEM ÇARŞAMBA GECESİ

0

Denizli’de eğlence ve gece hayatının vazgeçilmez mekanlarından Telve Restoran’da muhteşem bir Çarşamba gecesi yaşandı. Denizli’nin en genç solisti Hatice Bozkuş ile Denizli’nin en güçlü seslerinden Eylül Yücel, Çarşamba gecesine güneş gibi doğdular.

ori_manset-61-23

Denizli’nin gece hayatında kısa sürede yıldızı parlayan Hatice Bozkuş, Çarşamba gecesi, eğlencenin vazgeçilmez adresi Telve Restoran’da sahne aldı. Sahnesine 21.30’da başlayan Bozkuş slov şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen Denizlili müzik sevenlere keyifli bir gece yaşattı. Başarılı performansı ve kaliteli sahnesiyle kendisini dinleyenlerin güzel bir gece yaşamalarını sağlayan Bozkuş’un ardından ise 23.45’de Denizli’nin istisnasız en sevilen seslerinden Eylül Yücel sahne aldı.

ori_manset-61-23

Etkileyici sahne performansıyla birlikte dekolteli şık kıyafetiyle de dikkat çeken Eylül Yücel, 23.45’de aldığı sahnesini gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürdü. Kendi repertuvarının yanı sıra kendisini dinlemeye gelen konuklarının da isteklerini geri çevirmeyen Yücel, seyircilerini hem duygulandırdı hemde eğlendirdi. Hareketli parçalarıyla eğlenceli bir gece yaşanmasını sağlayan Yücel, duygusal aşk şarkılarıyla da herkesi hüzünlendirdi.

ori_manset-61-23

Zafer Gökçe’nin işletmeciliğinde, deneyimli kadrosuyla kaliteli hizmeti doruklara taşıyan Telve Restoran, Hatice Bozkuş ve Eylül Yücel’in sahne aldığı Çarşamba gecesiyle haftaya damga vurdu.

ori_manset-61-23

 

Cevap yaz