TANDOĞAN; “GİDECEKSEK HEP BERABER”

0

Denizlispor’un yeni Teknik Direktörü Ali Tandoğan, 2-1’lik Gaziantep Büyükşehir Belediyespor galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada “Gideceksek hep birlikte gideriz”dedi

manset2

Maç sonu basın toplantısında  “Yönetim istifa ederse siz devam edecek misiniz?” sorusu üzerine Ali Tandoğan, “Şöyle kiminle geldiysek onunla gideriz. Bu etik olmaz, bir kere doğru bir davranış olmaz. Eğer başkanımızın böyle bir karar varsa ki, bilmiyorum, toplantıda hep beraber paylaşırız. Eğer böyle bir kararı varsa, hep beraber gideriz” dedi.

Galibiyetten dolayı futbolculara teşekkür eden Tandoğan, “Biliyorsunuz sezon başından beri sportif direktör olarak takımın başındayım. Yaşanan tüm sıkıntıların içinde, sezona tam olarak hazırlanamayan bir takım, zorluklarla mücadele eden bir yönetim, desteğin zaman zaman olduğu, zaman zaman desteği göremediğimiz bir yapı içerisine girdik. Sonrasında Selahattin hocamızla beraber 7 haftalık bir süreç geçti ve bugüne kadar verdiği emekten dolayı kendisine teşekkür ederiz. Sonrasında görev bize verilmek istendi. Ben de oyunculara şunu sordum, eğer buraya adım atacaksam, size olan inancımdan dolayı adım atıyorum. Size güvenmeseydim, bu görevin teklifini kabul etmezdim” diye konuştu. Gaziantep maçında oyuncular yüreklerini ortaya koydu. Futbol bu ligde bazen yürek işidir. Bu ligde koşan, mücadele eden, savaşan, yüreği olan oyuncuyu oynatmamız lazım. Benim oyuncu kimliğim neyse, teknik kimliğim de odur. Oyunculara bunu yansıttım. Benim söylediğim her şeyi kalem kalem sahada uyguladılar. Hepsinin ayaklarını sağlık, açıkçası kariyerimde ilk maçım ve bana inanılmaz mutluluk verdi” açıklamasında bulundu.

Cevap yaz