SİZ HALA BU AYRICALIĞI YAŞAMADINIZ MI?

0

Denizli’nin sektöründe öncü Spa ve Masaj salonu Lara Form’da haftasonu yine dolu dolu geçti. Özellikle bayanlara özel saat uygulaması yapan ve VİP hizmetler veren Lara Form yine tercih edildi.

manset

SORUNLARINIZA SON VERECEK

Lara Form Spa işletme müdürü Kamuran Balveren, ‘Masaj, çok çeşitli amaçlarla uygulanabildiğinden masaj öncesinde amacını belirlemek önemli’ dedi. Balveren; “Masaj kaslarda ya da iç organlarda lokalize ağrıların dindirilmesi amacıyla kullanılabilir. Bu durumda spazm ve krampları çözücü, dolaşımı artırıcı, dokular içindeki sıvı birikimlerini çözmek amacıyla uygulanabilir. Lenf dokusundaki durgunluk azaltılarak venöz staz yani toplar damarlardaki gereksiz kan birikimi giderilebilir. Nedbe dokusu denilen sertleşmeler azaltılabilir.
Vücut örtüsündeki sinir hücreleri uyarılarak ruhsal gevşeme ve sakinleşme sağlanabilir.
Uygulama yapılırken masajın yavaş veya hızlı yapılması önemli farklar yaratır. Yavaş uygulanan masaj, daha çok teskin edici özellik taşır, hızlı masaj ise uyarıcı etki yapar. Özellikle Denizli’de 3-4 haftaya sığdırılmaya çalışılan bu senaslar yeterli anatomik, fizyolojik ve psikolojik temel bilgilerden yoksun eğitimle deneyim kazanılmayacağı bilinmeli. O yüzden gelen misafirlerimize uyguladığımız terapi seanslarına günü gününe gelinmesi ve fayda görmeleri bizler içinde çok önemli” dedi.

Cevap yaz